Wydawnictwo Renoma

Nominacja do Florianów 2017

5 kwietnia 2017 19:59:43

  Wśród nominowanych do Ogólnopolskiego Konkursu na najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych znalazła się inicjatywa z OSP Kalwaria Zebrzydowska.

  

Nominacja do Florianów 2017

  Zakończony został kolejny etap I. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2017. Wpłynęło aż 375 zgłoszeń prospołecznych inicjatyw z całej Polski. Kapituła Konkursu wyłoniła 57 nominacji do FLORIANÓW 2017.

  Z terenu województwa małopolskiego nominowana została m.in. OSP Kalwaria Zebrzydowska w kategorii „Ochrona Środowiska i Ekologia”.

  FLORIANY Ogólnopolski Konkurs na  Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów został zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP w celu promowania i nagradzania najlepszych inicjatyw społecznych realizowanych przez Ochotnicze Straże Pożarne samodzielnie oraz we współpracy z partnerami - samorządami, lokalnymi instytucjami, organizacjami, pracodawcami i przedsiębiorcami. Zainteresowanie Konkursem FLORIANY, poparte ogromną liczbą zgłoszeń ze wszystkich województw, potwierdza potrzebę społeczną przeprowadzania tego typu konkursów.

  Zwycięzców pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY w poszczególnych kategoriach poznamy podczas Gali Finałowej połączonej z uroczystymi obchodami Ogólnopolskiego Dnia Strażaka, która odbędzie się 4 maja 2017 r. w Karolinie, siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” w Otrębusach. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane