Aquila na Małopolska Tour

11 września 2017 18:36:44

  Na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego oraz Marszałka Województwa Małopolskiego wadowicka grupa kolarzy z Lotto Aquila wzięła udział w finałowej rundzie Małopolska Tour. 

  

Aquila na Małopolska Tour

  W niedzielę 10 września br. kolarze z wadowickiego klubu Lotto Aquila wzięli udział w rowerowym święcie w Oświęcimiu, zorganizowanym w ramach programu Małopolska Tour.

  Na tle ponad tysiąca pasjonatów dwóch kółek, kolarze z Lotto Aquila Wadowice byli rozpoznawalni i odznaczali się swoimi strojami, ponieważ wzięli udział tym wydarzeniu w strojach reprezentacji Polski. Tym samym przy okazji propagowania kolarstwa, zawodnicy Aquili promowali również Wadowice.

  

  Małopolska TOUR to projekt polegający na organizacji trzech rajdów (Alwernia, Szczucin, Oświęcim) w bliskim sąsiedztwie wybudowanej Wiślanej Trasy Rowerowej z finałem w Oświęcimiu, gdzie specjalnie dla wszystkich amatorów dwóch kółek, odbyło się wielkie święto rowerowe, z licznymi atrakcjami i nagrodami.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane