Zwiedzanie Wadowic z aplikacją mobilną Footsteps

31 października 2018 13:51:03

  Do użytku mieszkańców i turystów odwiedzających Wadowice została oddana aplikacja mobilna Footsteps. Pozwala ona na jak najlepsze poznanie Wadowic, a także stanowi swoisty informator miejski.

  

Zwiedzanie Wadowic z aplikacją mobilną Footsteps

  Aplikacja mobilna oparta jest na 2 filarach. Pierwszym z nich jest personalizacja. Użytkownik po uruchomieniu aplikacji wybiera swoje zainteresowania poprzez określenie własnej osobowości, a tych do wyboru ma 10 (m.in. Turysta, Smakosz, Głowa rodziny). Na podstawie dokonanego wyboru otrzymuje on gotową trasę zwiedzania dopasowaną do wybranych preferencji.

  Dzięki temu użytkownik błyskawicznie przygotowuje się do zwiedzania, a jednocześnie dzięki dobraniu odpowiedniej ścieżki, czerpie ze spaceru więcej przyjemności.

  

  Po wybraniu trasy pojawia się interaktywna mapa Wadowic z punktami zwiedzania i znacznikiem lokalizacji. Po dojściu do atrakcji otrzymujemy powiadomienie i opis miejsca wzbogacony o zdjęcia, filmy czy odnośniki do stron internetowych atrakcji. W każdej chwili możemy też przerwać zwiedzanie i zrobić sobie przerwę np. na posiłek, a aplikacja podpowie nam gdzie znajdują się najbliższe restauracje.

  

  Trasy zostały opracowane przez profesjonalny zespół, dzięki czemu są one ciekawe, mają wysoką jakość i wartość merytoryczną.

  Przy współpracy Urzędu Miasta z firmą Footsteps powstały następujące trasy:

Historia i zabytki Wadowic

Śladami Karola Wojtyły

Między stawami

Rodzinny wypad do Wadowic

Smaki Wadowic

 

  Dodatkowo aplikacja pozwala na poznanie większej liczby polskich miast (obecnie ponad 50), m.in:, Wrocławia, Zielonej Góry, Legnicy, Żagania czy Karpacza. Korzystając z aplikacji mamy informator miejski i przewodnik w jednym miejscu – własnym telefonie.

Aplikację można pobrać tutaj:

Android ⇨ https://goo.gl/z7DPGY
iOS ⇨ http://apple.co/1Y68Tqv

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane