PAP Koronawirus

Rozpaczliwy Apel w Andrychowie

24 marca 2020 18:30:56

  Przedsiębiorcy z terenu gminy Andrychów wystąpili z Apelem do władz miejskich Andrychowa oraz władz powiatu wadowickiego. Chcą uchronić swoje firmy i rodziny przed bankructwem.

   

Rozpaczliwy Apel w Andrychowie

  Przedsiębiorcy z terenu gminy Andrychów wystąpili do burmistrza Andrychowa, przewodniczącego i radnych Rady Miejskiej w Andrychowie oraz do starosty wadowickiego z rozpaczliwym Apelem o pomoc.

   

Apel Przedsiębiorców Gminy Andrychów do Władz Miejskich i Powiatowych
,, Andrychów Wspiera Swoje Firmy''

Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak

Starosta Powiatu Wadowickiego Eugeniusz Kurdas

Przewodniczący Rady Miejskiej w Andrychowie Roman Babski

Radni Rady Miejskiej w Andrychowie

  

  Przedsiębiorcy z terenu Gminy Andrychów zwracają się z dramatyczną prośbą do Władz Miasta Andrychowa o wsparcie i pomoc w sytuacji nadzwyczajnej jaką jest pandemia Koronawirusa dotykająca cały obszar naszego kraju, europy oraz świata.

  W obecnej sytuacji jaka panuje w gospodarce zastój w wielu branżach oraz barak klientów, co wiąże się z decyzją rządu o wprowadzenia stanu epidemiologicznego na terenie całej Polski jesteśmy zmuszeni wystosować Apel ! do najwyższych Władz Miasta! o pomoc małym i dużym przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą na ternie naszej gminy.

  Zwracając z apelem: postulujemy i prosimy władze miejskie o wsparcie i pomoc w możliwy i konstruktywny sposób, realny dla budżetu gminy.
  Nasza sytuacja obecnie jest dramatyczna. Utrata możliwości zarobkowania przekłada się na realną sytuację kadrową, utrata klientów powoduje iż nasze opłaty wobec :- gminy, tj. czynszów, podatków gruntowych i innych będzie generować zadłużenie.
  W obecnej sytuacji będziemy zmuszeni do podjęcia skrajnych decyzji kadrowych wobec naszych pracowników a sami jako właściciele, dzierżawcy, i najmujący staniemy w obliczu bankructwa!

  Zwracamy się zatem z Apelem! do Burmistrza Andrychowa, Przewodniczącego Rady Miejskiej i wszystkich Radnych Gminy Andrychów a także do Starosty Powiatu Wadowickiego o wdrożenie wzorem Tarczy Ochronnej Rządu. Gminnego Zabezpieczenia i Pomocy Doraźnej w chwili panującej pandemii dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Andrychów.

  Zwracamy się z prośbą do władz miejskich i powiatowych. :

  Zawieszenie na czas określony porozumieniem czynszów dot. lokali gminnych i powiatowych gdzie prowadzona jest działalność gospodarcza.
  Zawieszenia lub za porozumieniem stron obniżka podatków gruntowych dla firm z gminy Andrychów.
Zawiadomienie instytucji rządowych tj. Wojewodę, Urząd Rady Ministrów, Premiera o powyższych działaniach i sytuacji przedsiębiorców Gminy Andrychów.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane