Czytomania 2018 I

Kolejne podpalenie w Łączanach

29 stycznia 2017 12:42:40

  Serią podpaleń w Łączanach zajmuję się policja, tymczasem podpalacz dalej jest na wolności i nie próżnuje. W sobotę wieczorem podpalił kolejny dom.

  

Kolejne podpalenie w Łączanach

  Pomimo przedsięwziętych środków ostrożności przez mieszkańców i władze gminy Brzeźnica oraz prowadzonego przez policję śledztwa w sprawie serii podpaleń w Łączanach, nie udało się schwytać podpalacza. Co gorsza, podpalacz nie próżnuje i znowu dał znać o sobie.

  W sobotę wieczorem, ok. godz. 20-tej doszło do kolejnego podpalenia. tym razem ogień został podłożony na terenie  niezamieszkałego domku drewnianego na skraju Łączan, w okolicy ulicy Spacerowej.

  Po mimo kilkugodzinnej akcji gaśniczej prowadzonej przez zastępy strażaków zawodowych i ochotników, drewniany budynek w dużej części poszedł z dymem.

   

  Wzywa się też osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie podpalenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach lub Posterunkiem Policji w Brzeźnicy, tel.: 997, 112 lub 33 879 20 07.

 (fot. Archiwum)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane