Zatrzymano włamywaczy

8 lutego 2017 06:39:49

  Zaledwie kilka godzin zajęło policjantom zatrzymanie sprawców kradzieży z włamaniem. 32 i 36-latkowie  usłyszeli już  zarzuty.

  

Zatrzymano włamywaczy

  Do włamania doszło w nocy z 1/2 lutego 2017 roku w miejscowości Targanice. Jak ustalono dwóch zamaskowanych mężczyzn po przedostaniu się do wnętrza sklepu dokonali kradzieży  alkoholu, papierosów różnych marek, oraz kart kolekcjonerskich. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 3300 złotych.

  Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania i  efekty ich natychmiastowej reakcji przyniosły rezultaty. Na miejsce został skierowany również przewodnik z psem tropiącym.

  W wyniku podjętych działań zaledwie kilka godzin od zgłoszenia Policjanci zatrzymali sprawców włamania, którym okazali się 32 i 36 latkowie mieszkańcy gm. Andrychów Mężczyźni posiadali przy sobie skradziony towar.

  Zgromadzony przez policjantów obszerny materiał dowodowy pozwolił rozliczyć mężczyzn z działalności przestępczej i w efekcie postawić zarzuty.

  Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane