Lawina włamań do mieszkań

17 marca 2017 06:42:07

  W ostatnich dniach na terenie powiatu wadowickiego nasiliły się kradzieże w włamaniem do mieszkań zlokalizowanych na osiedlach.

  

Lawina włamań do mieszkań

  Apele wadowickiej policji rozpropagowane przez media przynoszą pozytywne efekty. Dlatego też zwracamy się do Państwa z kolejnym apelem.

  Zwracamy się z apelem do mieszkańców, aby zwracali uwagę na wszelkie podejrzane zdarzenia szczególnie w godzinach dopołudniowych:

- zwracanie uwagi na to co się dzieje w pobliżu domu, mieszkania sąsiada, na osiedlu, w bloku, ulicy

- dochodzące hałasy w mieszkaniu sąsiada, a wiemy że domownicy są w pracy

- zaparkowane w rejonach posesji, osiedli obce nieznane pojazdy,

- osoby budzące podejrzenie , przebywające na naszych klatkach schodowych

- osoby wypytujące o sprawy związane z sąsiadami ( czy jest sąsiad, kiedy wróci, itp. ) , sprawcy w ten sposób mogą dokonywać rozpoznania przestępczego.

   

  Numer rejestracyjny pojazdu, rysopis podejrzanie zachowującej się osoby, nawet drobny, lecz niepokojący szczegół w zachowaniu się jakiejś osoby może być niezwykle cenny nie tylko w przypadku ustalania sprawców, kiedy dojdzie już do włamania, ale także w celu zapobieżenia takiemu zdarzeniu. Swoje spostrzeżenia można również zgłaszać dzielnicowemu.

   

  W przypadku wątpliwości,  prosimy o kontakt pod numer telefonu 33 8729200  lub najbliższą jednostką  Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

   

  Policja apeluje aby nie zostawiać swoich mieszkań bez nadzoru, a tym samym nie damy „złodziejaszkom” możliwości na łatwy łup.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane