Slalomem na podwójnym gazie bez dokumentów

10 sierpnia 2017 21:34:01

  Mieszkanka Stryszowa długo nie zapomni ostatniej jazdy slalomem od pobocza do pobocza. Gdy wpadła w ręce policji, okazało się, że nie ma przy sobie dokumentów, ma natomiast w sobie 1,57 promila alkoholu.

  

Slalomem na podwójnym gazie bez dokumentów

  W dniu 9 sierpnia 2017 roku policjanci z Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali kierującą, która była nietrzeźwa i wykonywała  niebezpieczne manewry na drodze. Na powyższe zagrożenie zareagował policjant jadący na służbę.

  Do zdarzenia doszło około godziny 23.30 w miejscowości Brody na drodze K-52. Policjant  zauważył kierowcę samochodu marki Opel, który jechał slalomem, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Widząc wyczyny kierowcy na drodze doprowadził do zatrzymania pojazdu na poboczu, a gdy wyczuł woń alkoholu z ust kierującej zabezpieczył kluczyki od samochodu Opel uniemożliwiając dalszą jazdę, następnie wezwał patrol Policji. Dodatkowo kobieta nie posiadała przy sobie dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdów.

  Jak się okazało 46 – letnia mieszkanka Gminy Stryszów miała w organizmie 1,57 promila alkoholu. Kobieta już wkrótce przed sądem odpowie za popełnione przestępstwo. 

  Natomiast osobą, której należą się podziękowania za błyskawiczną reakcję na niebezpieczną sytuację, okazał się 28 – letni policjant,  na co dzień pracujący w Komendzie Wojewódzkiej  Policji w Krakowie.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane