Podejrzany o pedofilię

28 sierpnia 2017 17:03:15

  Wadowicka policja poszukuje mężczyzny, który w Barwałdzie Górnym miał się dopuścić czynu o podłożu seksualnym na nieletniej dziewczynce.

  

Podejrzany o pedofilię

  Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałego w dniu 2 sierpnia 2017 roku w Barwałdzie Górnym czynu o podłożu seksualnym.

  

  W toku wykonanych czynności ustalono, iż prawdopodobnym sprawcą jest

  Mężczyzna w wieku 25-30 lat, wzrost ok. 170-175cm, sylwetka średnia, cera śniada, z bliznami po przebytym trądzik, włosy czarne krótkie, oczy brązowe, bez zarostu z wyraźnie wysuniętą dolną szczęką. Ubrany w podkoszulek z krótkim rękawem koloru czarnego, spodnie ¾ koloru czarnego, plecak czarny na szelkach, w uszach miał słuchawki od telefonu. Prawdopodobnie miał też tatuaż na ręce (przedramieniu?) w postaci czarnych liter, prawdopodobnie  jakiś tribal.

   

  Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa.

  

Policja zapewnia anonimowość.

   

Telefon do kontaktu:

KPP w Wadowicach 33 872 92 00

lub nr 997 do najbliższej jednostki Policji. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane