Zatrzymany pirat drogowy

2 października 2017 13:57:35

  Policjanci z Wydziału Ruchu  Drogowego w Wadowicach zatrzymali prawo jazdy kierującemu samochodem, który przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h.

  

Zatrzymany pirat drogowy

  W sobotę, 30 września br. na ul. Jana Pawła II w Radoczy wadowiccy policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki BMW, którego kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 60 km/h

  Kierujący został ukarany mandatem oraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

  W miniony weekend nie zabrakło również nietrzeźwych kierujących.

  Wczoraj, w Ryczowie na ul. Stadionowej policjanci z Posterunku Policji w Spytkowicach zatrzymali o kontroli drogowej kierującego rowerem, który kierował po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem prawie 3 promili.

  Około godz. 19:55 w Brzeźnicy  kierujący pojazdem marki Toyota, jadąc ulicą Wiślaną zjechał na pobocze w wyniku czego uderzył w ogrodzenie posesji powodując zniszczenie betonowych przęseł. Kierujący został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem ponad 2 promile.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane