Wydawnictwo Renoma

Małżeństwo potrącone na przejściu

4 listopada 2017 00:48:27

  W Andrychowie młode małżeństwo zostało potrącone na pasach przez samochód osobowy. Ofiary wypadku w ciężkim stanie zostały przewiezione do szpitala.

  

Małżeństwo potrącone na przejściu

  W piątek 3 listopada br. na ul. Krakowskiej w Andrychowie doszło do groźnego wypadku. Na przejściu dla pieszych na wysokości banku PKO młode małżeństwo zostało potrącone przez samochód osobowy marki Chrysler. Kierowca chryslera wyjeżdżając z centrum miasta nie zachował ostrożności i wjechał wprost na przechodzących przez przejście dla pieszych dwoje młodych ludzi.

  Stan obojga poszkodowanych był bardzo ciężki. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował ofiary wypadku do szpitala.

  Policja ustala, z jakich przyczyn kierujący chryslerem wjechał na pasy w momencie, gdy na przejściu znajdowali się piesi.

  Wypadek pasach spowodował spore utrudnienia w ruchu drogowym. Na czas akcji ratowniczej policja wyznaczyła objazd. Po dwóch godzinach ruch drogowy w tym rejonie wrócił do normy.

(fot. Archiwum)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane