Wydawnictwo Renoma

Noś odblaski - świeć przykładem!

5 listopada 2017 08:21:06

  Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 1 w Spytkowicach przystąpiła do akcji „Odblaskowa szkoła” Udział w tej akcji angażuje różne podmioty i instytucje działające na rzecz bezpieczeństwa. 

  

Noś odblaski - świeć przykładem!

  Bez wątpienia do takich instytucji należy Policja. W związku z tym mieliśmy zaszczyt i przyjemność goszczenia przez szkołę funkcjonariusza naszego Posterunku Policji oraz przedstawiciela International Police Association Kalwaria Zebrzydowska.

  Pan asp. sztab. Robert Pomietlak oraz przedstawiciel IPA pan Andrzej Kozioł w przygotowanej prelekcji przybliżali uczniom zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły, oraz zwracali uwagę na potrzebę stosowania odblasków.

  Podczas spotkania dzieci mogły zobaczyć i przymierzyć elementy stroju policyjnego, które są używane przez policjantów w różnych krajach Europy. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Uczniom zostały przekazane różne ciekawe materiały z zakresu ruchu drogowego oraz pracy policjanta. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali opaski odblaskowe, a klasy pierwsze woreczki z odblaskami ufundowane przez Gminę Spytkowice.

Opiekunowie akcji 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane