Przestępstwo i co dalej?

16 lutego 2018 10:02:50

  FENIKS Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Radoczy po raz kolejny podaje pomocną dłoń.

  

Przestępstwo i co dalej?

  W związku z Ogólnopolską Akcją „TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM” w dniach 19-23 lutego 2018 roku w siedzibie Feniks Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Radoczy pełnione będą dyżury poprzez specjalistów: radcę prawnego, funkcjonariusza Policji, psychologa, specjalistę ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pedagoga.

  Celem akcji jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie oraz zwrócenie uwagi na potrzeby osób pokrzywdzonych przestępstwem. Świadkowie oraz osoby pokrzywdzone przestępstwem uzyskają wsparcie w postaci informacji o przysługujących im prawach i obowiązkach, etapach postępowania, procedurach oraz instytucjach pomocowych, do których mogą się zwrócić.

   Zainteresowanych mieszkańców powiatu wadowickiego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji.

  Zapraszamy do kontaktu z nami osobiście w siedzibie FENIKS Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Radoczy przy ul. Dworskiej 9; telefonicznie pod numerem telefonu 33 873 10 01, bądź na adres e-mail: oik@feniks-radocza.pl

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane