Policja zatrzymała złodzieja

2 marca 2018 17:35:34

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Wadowicach wytypowali i sukcesem zakończyli poszukiwania mężczyzny, który ukradł pieniądze i telefon w jednym z lokali na terenie miasta. Zatrzymany 32-latek, znany wadowickiej Policji, usłyszał już zarzut.

  

Policja zatrzymała złodzieja

  Do zdarzenia doszło kilka dni temu, w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Wadowic, gdzie mężczyzna ukradł pieniądze w kwocie prawie 225 złotych oraz telefon komórkowy o wartości 800 złotych. Sprawca nie przypuszczał jednak, że jego przestępcze działanie rejestruje monitoring wewnątrz lokalu. Pracujący nad sprawą kryminalni szybko wytypowali złodzieja i następnego dnia, po tym jak kradzież oficjalnie została zgłoszona w KPP w Wadowicach, zatrzymali mężczyznę w miejscu jego zamieszkania. Funkcjonariusze podczas przeszukania domu 32-latka znaleźli skradziony telefon komórkowy.

  Mieszkaniec powiatu wadowickiego  został zatrzymany. Mężczyzna znany jest tutejszej Policji, był wcześniej karany za inne przestępstwa. Usłyszał zarzut z art. 278 KK, do którego się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane