Wybory 2018 M Koźbiał

Pseudograficiarze złapani na gorącym uczynku

15 marca 2018 19:51:05

  Dwójka wandali została złapana przez funkcjonariuszy policji na gorącym uczynku podczas malowania sprayem ściany jednego z budynku w Choczni.

  

Pseudograficiarze złapani na gorącym uczynku

  Kilka dni temu, , podczas pełnienia nocnej służby, zatrzymali na gorącym uczynku pseudograficiarzy, którzy oszpecili ścianę jednego z budynków.

  Funkcjonariusze policji z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, w trakcie patrolowania miejscowości Chocznia, zauważyli dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy malowali sprayem elewację budynku, nanosząc na ścianę czerwoną farbą, pojedyncze litery. 

  Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę około 660 zł., a młodzi mężczyźni trafili w ręce wadowickich stróżów prawa.  21 - latkowi i jego o rok starszemu kompanowi przedstawiono zarzut uszkodzenia mienia, do którego obaj się przyznali.

  Obaj sprawcy są mieszkańcami  powiatu wadowickiego, odpowiedzą przed Sądem za naruszenie art. 288 Kodeksu Karnego, który to czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane