Dziewczyny z bronią

15 marca 2018 20:26:45

  W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach odbył się „DWUBÓJ STRZELECKI DZIEWCZĄT  – WADOWICE 2018”. Współorganizatorami turnieju  byli: Komenda Powiatowa Policji  w Wadowicach, Region IPA Wadowice oraz gospodarz obiektu CKZiU Nr 2 w Wadowicach.

  

Dziewczyny z bronią

  W turnieju strzeleckim  konkurowały zawodniczki  siedmiu drużyn z Andrychowa, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic, które są uczennicami klas szkół średnich. Uczestniczki  turnieju rywalizowały w dwóch  konkurencjach:

- strzelanie z karabinka pneumatycznego Gamo Delta Fox GT Whisper 4,5 mm na dystansie 10 m, postawa stojąca . tarcza sportowa 140 mm x 140 mm

- strzelanie z pistoletu pneumatycznego CZ 75 P-07 Duty Blow Back 4,5 mm  na dystansie 10 m, postawa stojąca, tarcza sportowa 140 mm x 140 mm

  W kategorii karabinka, bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki I drużyny klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach: Gabriela WIKTOR, Monika BYRGIEL i Anna DOBISZ, zdobywając pierwsze trzy miejsca. W kategorii pistoletowej palma pierwszeństwa należała do Zuzanny JAWORSKIEJ z ZSiPO im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, drugie miejsce zajęła Gabriela WIKTOR, a trzecie  Anna DOBISZ.

  

 Wyniki indywidualne dwuboju wyglądały następująco: 

Gabriela Wiktor

I drużyna klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach

104

Anna Dobisz

I drużyna klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach

93

Zuzanna Jaworska

ZSiPO im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej

90

  

Wynik rywalizacji drużynowej w dwuboju:

I drużyna klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach

280

ZSiPO im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej

241

CKZiU w Andrychowie

195

II drużyna klasy 2LP CKZiU nr 2 w Wadowicach

154

II drużyna klasy 1LP CKZiU nr 2 w Wadowicach

117

I drużyna klasy 1LP CKZiU nr 2 w Wadowicach

64

Klasa 1MF CKZiU nr 2 w Wadowicach

50

   

  Na zakończenie zawodów, Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach – insp. Włodzimierz Warzecha, Dyrektor CKZiU Nr 2  w Wadowicach  - mgr inż. Jerzy Kotaś oraz Przewodniczący Regionu IPA Wadowice – Andrzej Cholewa wręczyli uczestniczkom turnieju puchary, medale oraz dyplomy. Nagrody zostały ufundowane przez Region IPA Wadowice.

(Źródło: KPP Wadowice)

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane