Zatrzymano kolejnych trzech napastników

21 lipca 2018 14:40:12

  Policja dokonała zatrzymania pozostałych trzech mężczyzn , biorących udział w napaści na 30-letniego Andrychowianina. Wcześniej w ręce policji wpadł 24-latek, uczestnik bandyckiej napaści na andrychowianina.

  

Zatrzymano kolejnych trzech napastników

  16 lipca, około godz. 22:00, dyżurny Komisariatu Policji w Andrychowie został powiadomiony o bójce kilku osób w centrum miasta przy ul. Rynek. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowano patrol policji oraz załogę karetki pogotowia, która udzieliła pomocy poszkodowanemu 30-letniemu mieszkańcowi Andrychowa. Do ataku na 30-latka doszło w centrum Andrychowa, W okolicach kościoła pw. św. Macieja.

  Osoby  na widok oznakowanego radiowozu rozbiegły się w różnych kierunkach, a policjanci niezwłocznie wszczęli poszukiwania sprawców. W sprawę zaangażowani zostali również funkcjonariusze andrychowskiego wydziału kryminalnego, których działania doprowadziły do zatrzymania jeszcze tego samego dnia, 24-letniego mieszkańca Andrychowa.

  Policjanci w kilku następnych dniach ustalili i zatrzymali pozostałych trzech mężczyzn w wieku 31, 32 i 36 lat, biorących udział w napaści na mieszkańca Andrychowa.

  Na podstawie zgromadzonego materiału, napastnikom przedstawiono zarzuty z art. 158 § 1 KK tj. udziału w bójce, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

(Fot. Archiwum)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane