Tragiczny wypadek w Radoczy

10 sierpnia 2018 15:13:40

  Wadowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Radocza. Kierowca samochodu ciężarowego w stanie ciężkim został przetransportowany LPR do szpitala.

  

Tragiczny wypadek w Radoczy

  Wczoraj, około godz. 15:00 na drodze krajowej K-28 w Radoczy doszło do groźnego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalono, kierujący pojazdem marki MAN z naczepą, jadąc od strony Zatora w kierunku Wadowic, nie dostosował prędkości do panujących warunków w ruchu, w wyniku czego utracił panowanie nad pojazdem  i wjeżdżając do przydrożnego rowu doprowadził do wywrócenia samochodu.

  Aby wydostać kierowcę z pojazdu niezbędna była pomoc strażaków, którzy pomogli uwolnić mężczyznę i przekazali go załodze karetki pogotowia. 23-latek, mieszkaniec powiatu suskiego, w stanie ciężkim został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krakowie.

  Droga krajowa na tym odcinku była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

  Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 

(Źródło: KPP Wadowice)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane