Utrudnienia drogowe w Kalwarii

14 września 2018 15:29:23

  Dnia 16 września 2018 roku na terenie Sanktuarium OO Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej,  odbywać się będą uroczystości religijne związane z XXVI Pielgrzymką Rodzin Archidiecezji Krakowskiej z udziałem członków episkopatu oraz około  40  tysięcy wiernych . W związku z tym będą utrudnienia w ruchu samochodowym.

  

Utrudnienia drogowe w Kalwarii

  Policja informuje, że 16 września  2018 roku w godzinach  od 6:00 do 15:00 wystąpią poważne utrudnienia w ruchu kołowym na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej.

  

  W szczególności dotyczy to ruchu tranzytowego na drodze krajowej K-52 i drodze wojewódzkiej W-953 w granicach miasta Kalwaria Zebrzydowska.

  Ruch kołowy na drodze powiatowej  relacji:  Kalwaria Zebrzydowska  – Stryszów  zostanie okresowo całkowicie wstrzymany w związku z uroczystościami  w rejonie Klasztoru OO. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej.

  Na skrzyżowaniach i w miejscach utrudnień oraz w rejonach parkingów służbę będą pełnili funkcjonariusze Ruchu Drogowego.

  Nastąpią także lokalne utrudnienia w ruchu kołowym na terenie miasta Kalwaria Zebrzydowska na ulicach i drogach gminnych przeznaczonych na lokalizację  parkingów dla samochodów osobowych i autokarów.

  

  Osoby poruszające się pojazdami nieudające się na w/w uroczystość, uprasza się w miarę możliwości o korzystanie w tym dniu  z alternatywnych dróg omijających Kalwarię Zebrzydowską i korzystanie m.in. z dróg K-7, K-28, K-44.

  

  Parkować swoje pojazdy można jedynie w miejscach wskazanych przez policję i służby porządkowe. W pobliżu samego Klasztoru z pewnością nie będzie wolnych miejsc parkingowych, a poruszanie się pojazdami w tym rejonie może okazać się niemożliwe.

Źródło: KPP Wadowice

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane