Ten dealer suszu i marihuany już nie rozprowadzi

3 października 2018 11:59:18

  Ujęto i zastosowano areszt tymczasowy wobec 19-latka podejrzanego o udzielanie oraz posiadanie środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli łącznie około 254 gramów marihuany. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  

Ten dealer suszu i marihuany już nie rozprowadzi

  Policjanci na bieżąco monitorują stan bezpieczeństwa na terenie powiatu wadowickiego oraz analizują wszelkie sygnały dotyczące przestępczości na podległym terenie. Na podstawie takiej analizy kryminalni z Wadowic ustalili, że 19-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, może być w posiadaniu środków odurzających. Kilka dni temu, na jednej z ulic w mieście, mundurowi wylegitymowali wytypowanego mężczyznę i poddali go kontroli osobistej, w trakcie której ujawnili przy nim ponad 24 gramy suszu marihuany.

  

  19-latek został zatrzymany i trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny, policjanci ujawnili i zabezpieczyli około 229 gramów suszu marihuany. Łącznie od 19-latka  zabezpieczyli około 254 gramów środków odurzających. Na podstawie materiału dowodowego zgormadzonego w prowadzonej wcześniej sprawie mężczyźnie przedstawiono 43 zarzuty udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej (art. 58 i 59 UPN) oraz zarzut posiadania środków odurzających (art. 62 UPN), do których się przyznał. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  

  W niedzielę 30 września 2018 roku mężczyzna został doprowadzony do sądu z wnioskiem prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd przychylił się i aresztował 19-latka na okres 2 miesięcy.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane