Wpadka uprawy marihuany

4 października 2018 14:48:08

  Wadowiccy kryminalni w toku postępowania przeciw narkotykowego wykryli i  zabezpieczyli około 2 kilogramów suszu marihuany i 27 krzewów konopi indyjskich.

  

Wpadka uprawy marihuany

  01 października 2018 roku  policjanci z Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy, w wyniku ustaleń operacyjnych dotarli do jednej z posesji na terenie gminy Wadowice, gdzie ujawnili i zabezpieczyli 27 krzewów konopi indyjskich. Rośliny były w różnym stanie rozrostu, niektóre z nich sięgały ponad 3 m wysokości. To prawdziwe okazy w tej "branży". 

  Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, mundurowi ujawnili  na strychu domu  około 2 kilogramów suszu marihuany. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że właścicielem plantacji jest 38-letni mężczyzna, któremu wczoraj Prokuratura Rejonowa w Wadowicach przedstawiła zarzut  uprawy konopi indyjskich tj: art. 63 UPN. Za przestępstwo to grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane