Wielkanoc2019pl

Zatrzymany pirat drogowy

17 grudnia 2018 16:45:32

  29-letni pirat drogowy pędził w terenie zabudowanym z prędkością 143 km/h  tym samym przekroczył dozwolą prędkość o 93 km/h! Policja zatrzymała piratowi prawo jazdy, ukarała mandatem oraz nałożyła punkty karne.

  

Zatrzymany pirat drogowy

  W sobotę, 15 grudnia br. na terenie gminy Brzeźnica policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem BMW. Na odcinku, gdzie obowiązywała maksymalna prędkość 50 km/h, 29-latek jechał z prędkością 143 km/h!

  W związku z wykroczeniem funkcjonariusze nałożyli na kierujęcego samochodem BMW kilkusetzłotowy mandat, 10 punktów karnych oraz zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł  odzyskać za trzy miesiące.

  

  W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, policjanci po raz kolejny  apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów  ruchu drogowego. Przypominają również jak ważna jest jazda z tzw. „prędkością bezpieczną”, czyli taką, przy której kierowca zachowuje możliwość pełnego panowania nad pojazdem.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane