Pijana za kółkiem

22 stycznia 2019 16:23:13

  Mając ponad 2 promile alkoholu we krwi kierująca oplem spowodowała kolizję na jednej z ulic w Wieprzu. Zatrzymano jej prawo jazdy, grozi jej także kara pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia samochodu do 15 lat.

  

Pijana za kółkiem

  W poniedziałek 21 stycznia br. ok. godz. 7:00 policjanci Komisariatu Policji w Andrychowie zostali wezwani do kolizji drogowej, do której doszło na jednej z ulic w Wieprzu.

  Z uzyskanych informacji wynikało, że kierująca Oplem zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem Renault.

  W trakcie rutynowych czynności wykonywanych na miejscu przez mundurowych, okazało się,  że sprawczyni kolizji jest  nietrzeźwa.

  Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Grozi jej nie tylko odpowiedzialność za spowodowanie kolizji, ale kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 do 15 lat oraz kara grzywny.

(Źródło: KPP Wadowice)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane