W Brzeźnicy zatrzymano 17-latka z narkotykami

30 stycznia 2019 10:01:21

  Zatrzymany na terenie gminy Brzeźnica 17-latek miał przy sobie ponad 294 gramów amfetaminy, z czego można było zrobić 3 tysiące działek narkotyku.

  

W Brzeźnicy zatrzymano 17-latka z narkotykami

  Policjanci z Posterunku Policji w Brzeźnicy zatrzymali 17-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mundurowi znaleźli przy nim amfetaminę, z której można by było zrobić około 3000 działek tego narkotyku.

  Do zdarzenia doszło 27 stycznia 2019 roku na terenie gminy Brzeźnica. Policjanci opierając się na ustaleniach operacyjnych zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem Audi, z  którym podróżowało trzech mężczyzn. Podczas przeszukania osób i pojazdu funkcjonariusze ujawnili przy 17-latku, który był pasażerem, amfetaminę zawiniętą w worek foliowy. Trzech 19-latków oraz właściciel zakazanej substancji trafili do policyjnych pomieszczeń dla zatrzymanych.

   

  17-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków (art. 62 ust.1 Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii), do którego się przyznał. Starsi koledzy zostali przesłuchani w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolnieni. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane