Awanturnik w gminie Andrychów

26 marca 2019 14:39:13

  Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który usłyszał trzy zarzuty. Mężczyzna uderzył swoją matkę, groził sąsiadowi oraz uszkodził samochód. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

   

Awanturnik w gminie Andrychów

  Kilka dni temu dyżurny andrychowskiego komisariatu otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z domów na terenie gminy Andrychów. Skierowani na miejsce policjanci nie zastali awanturnika, ale  jak ustalili, nietrzeźwy syn najpierw wszczął awanturę ze swoją matką, a następnie uderzył ją pięścią w głowę, w efekcie czego spowodował u niej obrażenia ciała. Mundurowi w tym przypadku wdrożyli procedurę ”Niebieskiej Karty”.

  Następnego dnia policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie pod tym samym adresem. Tym razem mężczyzna groził sąsiadowi pozbawieniem życia. Funkcjonariusze zatrzymali 25-latka, który  jak się dalej okazało, chwilę wcześniej uszkodził zderzak w samochodzie innego sąsiada, czym spowodował straty na kwotę 600 złotych. Mężczyźnie przedstawiono trzy zarzuty, do których się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

(Fot. Archiwum)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane