Ewakuowano uczniów z Ekonomika

5 czerwca 2019 16:03:31

  Tym razem to nie były ćwiczenia. W budynku wadowickiego Ekonomika ewakuowano uczniów i personel w związku z podejrzeniem o ulatnianie się gazu.

Ewakuowano uczniów z Ekonomika

  W południe 5 czerwca br. służby ratunkowe zostały powiadomione o możliwości wycieku gazu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wadowicach, tj. w popularnym Ekonomiku. Na miejsce zadysponowano odpowiednie służby techniczne, a z terenu szkoły ewakuowano 349 uczniów, 41 nauczycieli oraz 8 pracowników administracji.

  Na miejsce przybyli też pracownicy Zespołu Reagowania Kryzysowego gminy Wadowice z burmistrzem Bartoszem Kalińskim, strażacy z JGR Wadowice i OSP Wadowice oraz policja.

  Po dokonaniu szczegółowego sprawdzenia obiektu wewnątrz oraz na zewnątrz budynku nie stwierdzono nieszczelności instalacji gazowej.

  Prawdopodobnie zapach zbliżony to zapachu gazu pochodził z sąsiedniej posesji, gdzie przeprowadzano konserwację samochodu.

 

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane