Paralotniarz spadł na pole kukurydzy

16 czerwca 2019 21:28:22

  Do szpitala w Wadowicach trafił paralotniarz, który spadł na pole kukurydzy podczas Pikniku Rodzinnego w Gierałtowiczkach.

  

Paralotniarz spadł na pole kukurydzy

  W sobotnie popołudnie doszło do wypadku podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego na terenie Lotniska Zator w Gierałtowiczkach, na którym odbywał się Dzień Otwarty jednej z firm. Z nieustalonych przyczyn paralotniarz lecący na motoparalotni spadł na pole kukurydzy w pobliżu Lotniska Zator. Wypadek wydarzył się na oczach uczestników Pikniku.

  Na pomoc paralotniarzowi podążyli natychmiast strażacy z OSP Gierałtowiczki oraz wolontariusze ze Służby Maltańskiej. Pechowy paralotniarz prawdopodobnie przecenił swoje umiejętności oraz nie docenił warunków związanych z bardzo wysoką temperaturą powietrza.

  Mężczyzna trafił z obrażeniami nóg do wadowickiego szpitala, nie ma zagrożenia dla jego życia. Dokładną przyczynę wypadku będzie badać Komisja ds. wypadków lotniczych.

 FOTO: Archiwum

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane