Wadowiczanin odpowie za posiadanie dopalaczy

3 grudnia 2019 13:00:01

  Policjanci zatrzymali 23-latka, który posiadał przy sobie nowe substancje psychoaktywne, których posiadanie jest zabronione Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

  

Wadowiczanin odpowie za posiadanie dopalaczy

  Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach ustalili, że jeden z mieszkańców Wadowic może być w posiadaniu środków odurzających.

  29 listopada br. policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia. Na jednym z osiedli w mieście, podczas kontroli osobistej wytypowanego mężczyzny, śledczy ujawnili około 25 gramów nowych substancji psychoaktywnych, których posiadanie jest zabronione Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani. Kryminalni podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego 23-latka również znaleźli dopalacze.

  Wadowiczaninowi przedstawiono zarzut, do którego się przyznał. Zgodnie z art. 62 b Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii  - kto, wbrew przepisom ustawy, posiada nowe substancje psychoaktywne, podlega grzywnie.

(KPP Wce)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane