Pijany, z sądowym zakazem, poszukiwany przez policję

4 grudnia 2019 19:35:57

  Policjanci wadowickiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna nie dość, że miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, to jeszcze był poszukiwany.

  

Pijany, z sądowym zakazem, poszukiwany przez policję

  Wczoraj, policjanci patrolujący teren gminy Stryszów zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który jak się okazało, wsiadł za kierownice swojego samochodu w stanie nietrzeźwym. Od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu z ust, a badanie potwierdziło tylko przypuszczenia mundurowych. Kierowca miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

  

  Policjanci w trakcie dalszych czynności ustalili, że mieszkaniec powiatu wadowickiego posiada dożywotni sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Na domiar tego, okazało się, że kierowca jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

  Dodatkowo odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za prowadzenie pojazdu pomimo sądowego zakazu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane