Po narkotykach za kierownicą

18 grudnia 2019 18:02:50

  Andrychowscy policjanci zatrzymali 25-latka, bez prawa jazdy, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. W aucie miał ponad 31 gramów amfetaminy.

  

Po narkotykach za kierownicą

  Do zdarzenia doszło w niedzielę (15 grudnia br.) na jednej z andrychowskich ulic. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Andrychowie, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem golfem, który według uzyskanych wcześniej informacji mógł posiadać środki odurzające.

  Podczas kontroli samochodu, mundurowi znaleźli kilka woreczków z białym proszkiem (łącznie ponad 31 gramów). Zabezpieczona substancja została poddana badaniu testerem narkotykowym, który wykazał, że jest to amfetamina.

  Ponadto, jak się okazało 25-latek wsiadł za kierownicę samochodu będąc pod działaniem środków odurzających, co również potwierdziło przeprowadzone badanie.  Młody mężczyzna nie posiadał także prawa jazdy.

  

  25-latkowi przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Odpowie także za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. 

(KPP Wce, fot. Arch.)

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane