Zatrzymano sprawcę przywłaszczenia szlifierki

19 grudnia 2019 19:47:46

  Andrychowscy kryminalni w efekcie podjętych działań ustalili tożsamość, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie szlifierki wartej prawie 2000 złotych. Mężczyźnie przedstawiono już zarzut, grozi mu do 3 lat więzienia.

  

Zatrzymano sprawcę przywłaszczenia szlifierki

   W miniony poniedziałek (16 grudnia br.) Komisariat Policji w Andrychowie został powiadomiony przez właściciela jednej z firm budowlanych o przywłaszczeniu szlifierki kątowej wartej blisko 2000 złotych.

  Według przekazanych przez zawiadamiającego mężczyznę informacji, sprzęt zniknął z budowy na terenie gminy Andrychów, gdzie obecnie są wykonywane prace budowlane przez kilka firm.

  Dzięki szybkiej reakcji kryminalnych, sprawca jeszcze tego samego dnia został ustalony i zatrzymany. Okazało się, że jest nim jeden z pracowników innej firmy, która także świadczy usługi budowlane na terenie tej budowy.

  Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 31-latka, policjanci ujawnili przywłaszczony sprzęt, który wróci do właściciela. Mieszkaniec gminy Andrychów usłyszał zarzut przywłaszczenia, do którego się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane