Narkotykowy dealer za kratkami

16 stycznia 2020 15:07:44

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali  narkotykowego dilera. 21-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

  

Narkotykowy dealer za kratkami

  Kilka dni temu na terenie gminy Andrychów dzielnicowi podjęli  interwencję wobec mężczyzny, który siedział w zaparkowanym samochodzie w rejonie rzeki. Mundurowi skontrolowali kierowcę oraz sprawdzili jego pojazd, w efekcie czego znaleźli susz marihuany. 24-latek został zatrzymany i przesłuchany w charakterze świadka.

  W wyniku intensywnych czynności kryminalni ustalili, że właścicielem nielegalnych substancji jest 21-letni mieszkaniec gminy Andrychów. Gdy policjanci pojechali pod wskazany adres, by przeszukać miejsce zamieszkania 21-latka, jeden z funkcjonariuszy pozostał na zewnątrz i prowadził obserwację przyległego terenu.  W pewnym momencie policjant zauważył  mężczyznę, który skręcił w drogę dojazdową do posesji lecz na widok zaparkowanego radiowozu zaczął pospiesznie się oddalać.  Funkcjonariusz pobiegł za nim, a wtedy uciekający odrzucił w pobliskie zarośla zamkniętą kasetę, w której znajdowało się 30 gramów marihuany, ponad 10 gramów amfetaminy  oraz puste foliowe woreczki i waga elektroniczna. Łącznie zabezpieczono ponad 47 zakazanych substancji.

  21-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz ich sprzedaży, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Wadowicach podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

(KPP Wce)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane