PAP Koronawirus

Pirat narkoman zatrzymany w Wieprzu

9 marca 2020 12:46:36

  Wadowiccy policjanci zatrzymali 24-latka, który kierował samochodem pod pływem narkotyków. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości. O jego przyszłości zdecyduje teraz Sąd.

  

Pirat narkoman zatrzymany w Wieprzu

  W piątek (6 marca br.) na ul. Beskidzkiej w Wieprzu, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 36 km/h. W trakcie prowadzonych czynności, badanie testerem wykazało, że kierujący jest pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo została mu pobrana krew do badań.

  24-letni mieszkaniec województwa śląskiego stracił prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat. Mężczyzna odpowie również za przekroczenie dopuszczalnej prędkości.

  

  Pamiętajmy, że kierowca pod wpływem środków odurzających stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Zażyte środki odurzające mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane