PAP Koronawirus

Sklepowy złodziej zatrzymany w Wadowicach

18 marca 2020 13:39:04

  Kilka dni temu dyżurny wadowickiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży artykułów tekstylnych  i alkoholowych w jednej z placówek handlowych  na terenie miasta.

  

Sklepowy złodziej zatrzymany w Wadowicach

  Skierowani na miejsce policjanci Ogniwa  Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali nieopodal sklepu uciekającego złodzieja. W trakcie dalszych czynności mundurowi znaleźli ukryty w pobliskich zaroślach skradziony towar warty ponad 1400 złotych oraz ustalili samochód, jakim przyjechał sprawca przestępstwa.

  W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze ujawnili artykuły spożywcze, przemysłowe i odzieżowe – jak się później okazało pochodzące również z kradzieży, a także... marihuanę.  

  24-letni mieszkaniec województwa śląskiego usłyszał dwa zarzuty kradzieży oraz zarzut posiadania środków odurzających do których się przyznał.

  W trakcie przesłuchania wskazał obiekty handlowe, z których ukradł artykuły. Podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 KPP WCE

FOT. Archiwum

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane