Śmiertelna jazda crossowca

19 maja 2020 11:07:25

  Do tragicznego wypadku doszło w niedzielny wieczór w lesie koło Tokarni. Młody mężczyzna uderzył motocyklem crossowym w drzewo. 24-latek zmarł jeszcze tego samego dnia.

  

Śmiertelna jazda crossowca

  Po godzinie 19:00 do myślenickich policjantów wpłynęło zgłoszenie o wypadku motocyklisty, do jakiego miało dojść w lesie koło Tokarni. Zgłaszający widział wcześniej jeżdżącego na crossie mężczyznę, później usłyszał tylko huk.

  

  Na miejscu policjanci zastali już służby medyczne, udzielające pomocy poszkodowanemu. Pomimo udzielanej pomocy, 24-latek zmarł w szpitalu.  Myśleniccy policjanci pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem biegłego wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Obecnie policjanci analizują zebrany materiał dowodowy i ustalają przyczynę wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna stracił panowanie nad prowadzonym motocyklem i uderzył czołowo w drzewo.

  

  Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych to główna przyczyna nieszczęśliwych wypadków. Apelujemy do wszystkich kierujących o ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów, w tym zakazu wjazdu do lasu pojazdów mechanicznych.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane