Wypadek motocyklisty i dwóch rowerzystek

20 maja 2020 11:14:40

  18 maja br. na ul. Topolowej w Chrzanowie doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem motocyklisty i dwóch rowerzystek.

  

Wypadek motocyklisty i dwóch rowerzystek

  Policjanci ustalili wstępnie, że 27–letni chrzanowianin jadąc motocyklem m-ki Honda wykonując manewr wyprzedzania na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w rowerzystki.

  W wyniku zderzenia starsza z kobiet, 47–latka, z obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Natomiast  młodszą 24-latkę zabrała karetka pogotowia ratunkowego. Do szpitala z obrażeniami trafił również motocyklista.

  Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Kierowcy Hondy zostało zatrzymane prawo jazdy, a pojazdy biorące udział w zdarzeniu zostały zabezpieczone. Dochodzenia wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

   

  Policjanci apelują do kierowców o rozważną jazdę, zachowanie ostrożności podczas wyprzedzania i dostosowanie prędkości oraz techniki jazdy do warunków drogowych.

(KWP)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane