Stracili uprawnienia za zbyt szybką jazdę

20 maja 2020 20:43:33

  Wczoraj, wadowiccy policjanci wydziału ruchu drogowego ujawnili cztery przypadki przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

  

Stracili uprawnienia za zbyt szybką jazdę

  W Babicy, tuż przed godz. 8.00, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą, który pędził z prędkością 118 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Godzinę później, w Stanisławiu Dolnym, „wpadła” kierująca renault, która miała na liczniku 100 km/h przy dozwolonej „czterdziestce”. Z kolei w Przytkowicach, policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem, który przekroczył dopuszczalną prędkość o  54 km/h. Za dużo na liczniku miał również kierowca audi, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 61 km/h.

 

Ponownie apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że czasem kilka sekund decyduje o ludzkim zdrowiu czy życiu.

 FOTO: Archiwum

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane