Wpadł pijany kierowca

18 lipca 2020 21:06:00

  „Wpadł” kolejny kierujący, który lekceważąc liczne apele i ostrzeżenia, jechał samochodem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień do kierowania. Teraz czekają go konsekwencje prawne.

  

Wpadł pijany kierowca

   Kilka dni temu, policjanci ruchu drogowego wadowickiej komendy, patrolując teren gminy Wadowice zwrócili uwagę na kierującego renault, którego styl jazdy wskazywał, że może być on pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze natychmiast postanowili sprawdzić stan trzeźwości kierowcy.

  Podczas kontroli okazało się, że siedzący za kierownicą 60-latek, nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a organizmie ma ponad 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec powiatu wadowickiego usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

  Ponownie apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek. Jazda pod wpływem alkoholu stanowi ogromne zagrożenie, nie tylko dla samych kierujących, ale dla innych uczestników ruchu drogowego.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane