Jedenastolatek złapany na kradzieży alkoholu

31 lipca 2020 09:27:35

  Jedenastolatek przyjechał do sklepu rowerem, zabrał z półki alkohol oraz napoje i zmierzał do wyjścia. Jego plan pokrzyżował ochroniarz sklepu.

  

Jedenastolatek złapany na kradzieży alkoholu

  W poniedziałek (27.07.br.) przed południem policjanci zostali wezwani do kradzieży sklepowej na terenie Nowego Targu. Kiedy przyjechali na miejsce okazało się, że sprawcą kradzieży  jest 11-letni chłopak.  Został on ujęty przez ochroniarza, kiedy chciał wyjść ze sklepu z towarem. 11-latek ukradł trzy butelki wódki oraz trzy butelki słodkich napojów o wartości blisko 80 złotych.

  Do sklepu chłopak przyjechał rowerem. Wszedł do środka, po czym włożył wszystkie butelki do plecaka i jak gdyby nigdy nic zamierzał po prostu wyjść.  Wtedy został ujęty przez ochroniarza. Wezwani na miejsce policjanci przekazali chłopca matce, a jego sprawą z uwagi na wiek zajmie się sąd rodzinny. 

  11-latek w tym czasie miał grać z kolegami w piłkę, a znalazł się  w rękach ochroniarza i policjantów, jako sprawca kradzieży. Apelujemy o zwiększenie nadzoru nad dziećmi, szczególnie teraz, kiedy mają one więcej wolnego czasu i do głowy mogą przychodzić im różne pomysły.  

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane