Więcej atrakcyjnych miejsc w gminie Brzeźnica

7 czerwca 2019 10:19:46

  Brzeźnica kolejny raz otrzymuje pieniądze z Województwa Małopolskiego na realizację inwestycji gminnych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, tym razem na kształtowanie przestrzeni publicznej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  

Więcej  atrakcyjnych  miejsc  w gminie Brzeźnica

  Dobra wiadomość dla mieszkańców Łączan, a szczególni najmłodszych ponieważ za pozyskane środki 415 006 zł, do połowy przyszłego roku zostanie zagospodarowana przestrzeń publiczna przy Przedszkolu Samorządowym w Łączanach na miejsce rekreacji i wypoczynku z nowym placem zabaw, siłownią do ćwiczeń, alejkami i  parkingiem.

  

  Pamiątkowy czek na realizację operacji  w dniu 5 czerwca, z rąk wicemarszałka Łukasza Smółki oraz wicemarszałka Tomasza Urynowicza odebrał Wójt Gminy Bogusław Antos podczas Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Miast. Uczestniczyli w nim także radni województwa: Stanisław Bukowski i Filip Kaczyński.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane