Czytomania 2018 I

Wojewoda rozdał promesy

10 marca 2017 16:48:14

  Wojewoda Małopolski rozdał promesy dla Lanckorony, Spytkowic oraz Makowa Podhalańskiego. Środki przeznaczone zostaną na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Uroczystość odbyła się w Starostwie Powiatowym w Wadowicach.

  

Wojewoda rozdał promesy

  W Starostwie Powiatowym w Wadowicach odbyła się uroczystość wręczenia trzech promes na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Włodarzom gmin Lanckorona, Spytkowice oraz Maków Podhalański promesy wręczył Wojewoda Małopolski Józef Pilch. W spotkaniu uczestniczył starosta wadowicki Bartosz Kaliński.

  Gmina Lanckorona otrzyma 300 000 zł na „Remont drogi gminnej K470151 Lanckorona - Łaśnica - Ostrowiec”.

-Siedem lat czekałem na ten ostatni odcinek drogi. Teraz w końcu będę mógł go zrealizować - powiedział wójt Lanckorony Tadeusz  Łopata.

  Z kolei gmina Spytkowice , w imieniu której promesę odebrał wójt Spytkowic Mariusz Krystian, otrzyma 140 000 zł na zadanie pn. „Odbudowa mostu na Potoku Spytkowickim w ciągu drogi gminnej nr K470288 w miejscowości Spytkowice ul. Sosienki”.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane