Targi Andrychów 2017

Będą centra handlowe w Choczni

19 lipca 2017 20:28:47

  Wadowiccy rajcy otwarli drogę do budowy wielkopowierzchniowych centrów handlowych w Choczni. Na 22 hektarach mają powstać galerie handlowe oraz obiekty produkcyjno-usługowe.

  

Będą centra handlowe w Choczni

  Podczas dzisiejszej (19.VII) sesji Rady Miejskiej w Wadowicach radni podjęli uchwałę w sprawie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w gminie Wadowice. Chodzi o tereny w Choczni. Na 22 hektarach gruntów mają powstać galerie handlowe (centra powyżej 2 tys. metrów kwadratowych) oraz budynki o charakterze produkcyjno-usługowym.

  Przeciw przekształceniu terenów w Choczni protestowali bezskutecznie wadowiccy kupcy. Również na sesji byli radni, którzy sprzeciwiali się tej uchwale (4 radnych). Większość jednak poparła działania burmistrza i głosowała za przekształceniem terenów w Choczni (9 radnych). Znalazła się też spora grupa niemych radnych (7 osób), którzy wstrzymali się od głosu.

(FOTO: Archiwum)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane