Targi dla domu i otoczenia

2 września 2017 14:31:26

  Przez dwa weekendowe dni w Wadowicach trwają Targi „Dom i Otoczenie”. Tematem wiodącym tegorocznych targów jest „Czyste powietrze dla Wadowic".

  

Targi dla domu i otoczenia

  Po sześciu latach organizowane przez firmę AIR Promocja Targi Budownictwa wróciły do Wadowic. Przez dwa weekendowe dni (2-3 września) mieszkańcy mogą się zapoznać z ofertami wystawców zorganizowanych w sali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Wadowicach nr 3, przy ul. Sienkiewicza 9 Targów DOM i OTOCZENIE.

  Głównym celem targów, których tematem wiodącym jest „Czyste Powietrze dla Wadowic”, jest propagowanie wymiany urządzeń, spełniających kryteria dofinansowania oraz normy spalania.

  Swoje oferty zaprezentowali m.in. producenci nowoczesnych kotłów, pomp ciepła oraz systemów termomodernizacji. Odwiedzający targi mogą też liczyć na fachową poradę w zakresie nowoczesnych urządzeń grzewczych.

  Kilkadziesiąt stoisk umieszczonych wewnątrz sali sportowej oraz na zewnątrz z zainteresowaniem odwiedzanych jest przez licznie przybyłych mieszkańców.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane