Aktualizacja Polityki Prywatności

Będzie dyskusja nad hipermarketami w Choczni

13 lutego 2018 20:18:43

  Będzie dyskusja publiczna nad projektem MPZP obszaru w Choczni, przeznaczonego pod hipermarkety. Każdy, kto kwestionuje przyjęte w projekcie MPZP rozwiązania, może wnieść do burmistrza Wadowic uwagi na piśmie. Plany budowy wielkopowierzchniowych hipermarketów w Choczni budzi kontrowersje i protesty.

  

Będzie dyskusja nad hipermarketami w Choczni

  Burmistrz Wadowic wyłożył do publicznego wglądu projekt Miejscowego Plany Zagospodarowania Przestrzennego obszaru położonego w Choczni, przy ul.  T. Kościuszki (etap A) wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

  Projekt jest wyłożony w Urzędzie Miejskim w Wadowicach do dnia 6 marca br. oraz został udostępniony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Wadowicach.

  Projekt planu umożliwia m.in. budowę obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2, co budzi kontrowersje w Wadowicach, szczególnie wśród wadowickich kupców.

  Na 22 lutego br. o godz. 15.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego zaplanowano dyskusję publiczną nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane