Przedsiębiorcy apelują do rajców

19 kwietnia 2018 14:49:29

  Lokalni przedsiębiorcy apelują do wadowickich radnych o głosowanie przeciw propozycjom burmistrza Wadowic dotyczących kontrowersyjnego odrolnienia działek w Choczni.

  

Przedsiębiorcy apelują do rajców

  Przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń gospodarczych i społecznych, działających na terenie gminy Wadowice jak również na obszarze powiatu wadowickiego wystosowali do wszystkich radnych Rady Miejskiej w Wadowicach pismo, w którym zwrócili się do wadowickich radnych o głosowanie przeciw proponowanym przez burmistrza Wadowic zmianom w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego dla wyodrębnionego terenu w Choczni, przy ul. Drapówka.

  Przedsiębiorcy wskazują, że proponowane zmiany budzą duże kontrowersje wśród mieszkańców oraz zdecydowany sprzeciw większości osób, organizacji i instytucji prowadzących działalność gospodarczą, szczególnie w zakresie handlu i gastronomii.

 

  Pod listem podpisali się przedstawiciele: Wadowickiej Izby Gospodarczej, Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości, Stowarzyszenia „Wadowickie Centrum Rozwoju” oraz Spółdzielni Rzemieślniczej Wielobranżowej.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane