67 tys. osób na postojowym w Małopolsce

15 maja 2020 21:28:47

  W województwie małopolskim Zakład Ubezpieczeń Społecznych do dziś wypłacił świadczenia postojowe ponad 67 tys. osób. Łączna kwota przelewów to niemal 133,3 mln złotych. W całym kraju przelewy z postojowym trafiły na konta 628 tys. osób na kwotę 1,2 mld złotych.

  

67 tys. osób na postojowym w Małopolsce

  Krakowski oddział ZUS wypłacił 32,6 tys. świadczeń postojowych, na łączną kwotę przeszło 64 mln złotych. Sądecka placówka zrealizowała ponad 16 tys. przelewów z postojowym, których kwota przekroczyła 32,5 mln złotych. W chrzanowskim ZUS wysokość wypłaconych środków to niemal 20 mln złotych, przelewy trafiły zaś do 9,9 tys. osób. Oddział w Tarnowie przekazał na konta 8,3 tys. świadczeń, na kwotę 16,8 mln złotych.

  

  

  W całym kraju wypłacono już niemal 628 tys. świadczeń postojowych – na kwotę ponad 1 mld 200 mln złotych.

  

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych zachęca do składania wniosków przez internet, na Platformie Usług Elektronicznych (PUE). Taki sposób złożenia wniosku zdecydowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia w nim błędu i przyspieszy jego obsługę.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Tagi

ZUS

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane