Żelazne Gody

19 lutego 2017 09:59:49

  Uroczysta msza święta w kościele pod wezwaniem św. Joachima w Skawinkach rozpoczęła obchody jubileuszowej 65. rocznicy pożycia małżeńskiego Państwa Teofili i Władysława Pająków.

  

Żelazne Gody

  Uroczystej celebrze przewodniczył o. Zbigniew Chaim z Zakonu Ojców  Redemptorystów oraz ksiądz proboszcz Adam Szczygieł wraz z ks. Sibym.  Obecny był również wójt gminy Lanckorona Tadeusz Łopata wraz z przewodniczącym gminy Ryszardem Frączkiem.

  Po zakończeniu mszy zaproszeni goście udali się do remizy OSP w Skawinkach gdzie wójt gminy Lanckorona, a zarazem kierownik Urzędu Stanu Cywilnego wręczył jubilatom oficjalne pismo z gratulacjami, a także niewielki upominek.

  Z rąk przewodniczącego Rady Gminy małżonkowie otrzymali bukiet czerwonych róż oraz życzenia i gratulacje z okazji 65. rocznicy małżeństwa.

  Żelazne Gody Państwa Pająków, to nie jedyna uroczystość tego typu na terenie gminy Lanckorona. W najbliższym czasie podobną uroczystość będzie obchodzić kolejna para, a w niedługiej przyszłości małżonkowie, którzy przeżyli z sobą 70 lat.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane