Sokoli Jubileusz w Wadowicach

18 maja 2017 21:34:25

  Jubileuszowe Obchody 130-lecia Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Wadowicach wpisały się w tegoroczne obchody 97. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.

  

Sokoli Jubileusz w Wadowicach

  Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Wadowicach obchodziło Jubileusz 130-lecia działalności. Jubileuszowe uroczystości rozpoczęły się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Wadowicach.

  Przeprowadzono turniej sprawnościowy, natomiast w południe na sali gimnastycznej odbył się Pokaz gimnastyczny Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” z Krakowa.

  Dalsza część jubileuszowych uroczystości przeniosła się na Plac Jana Pawła II, gdzie na scenie zaprezentowali się członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Sokolanie” z Pilzna. Z kolei na płycie rynku odbył się Pokaz musztry paradnej w wykonaniu Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół z Rymanowa.

  Wpisując Sokoli Jubileusz w obchody 97. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, uczestnicy uroczystości mogli wziąć udział w Jubileuszowej Mszy św. na Placu Jana Pawła II oraz wysłuchać koncertu Orkiestr Dętych. 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane