Wydawnictwo Renoma

Diamentowe i Złote Gody w Gminie Tomice

12 listopada 2017 18:41:46

  Radocza gościła Diamentowych i Złotych Jubilatów z terenu Gminy Tomice.

  

Diamentowe i Złote Gody w Gminie Tomice

  Po uroczystej Mszy św. odprawionej 11 listopada br. w intencji jubilatów w kościele parafialnym w Radoczy, w Domu Strażaka w Radoczy odbyła się uroczystość Diamentowych i Złotych Godów w Gminie Tomice.

  

   

  Wszystkich Czcigodnych Jubilatów, którzy na jubileuszowe spotkanie przybyli wraz ze swoimi rodzinami oraz zaproszonych gości przywitał wójt gminy Tomice Witold Grabowski, który gratulował Jubilatom długich, wspólnych lat życia oraz życzył im kolejnych lat życia w zdrowiu i zadowoleniu.

  Z okazji Jubileuszu 60 lat pożycia małżeńskiego wójt gminy Witold Grabowski oraz przewodniczący Rady Gminy Tomice Zygmunt Szymczak wręczyli Jubilatom Listy Gratulacyjne oraz drobne upominki.

  Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili: Jadwiga i Stanisław Galasowie z Witanowic, Józefa i Antoni Kasperkowie z Radoczy, Janina i Cyprian Sabudowie z Radoczy oraz Waleria i Mieczysław Szczerbikowie z Lgoty.

  Następnie w imieniu Prezydenta RP wójt gminy Tomice Witold Grabowski, przy asyście Przewodniczącego Rady Gminy Tomice Zygmunta Szymczaka wręczyli parom obchodzącym Złote Gody Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

  Jubileusz Złotych Godów obchodzili: Janina i Leon Bobowie z Radoczy, Zofia i Roman Chorążowie z Tomic, Janina  i Franciszek Elżbieciakowie z Witanowic, Kazimiera i Ryszard Foksińscy z Tomic, Rozalia i Stanisław Frankowiczowie z Tomic, Maria i Edward Hajowie z Woźnik, Rozalia i Kazimierz Kawałowie z Woźnik, Rozalia i Jan Kłaputowie z Woźnik, Kazimiera i Fryderyk Kowalczykowie z Zygodowic, Stanisława i Ludwik Laszczakowie z Tomic, Janina i Kazimierz Lofkowie z Radoczy, Maria i Stanisław Michalscy z Witanowic, Janina i Stanisław Oleksowie z Zygodowic, Barbara i Czesław Podsiadeccy z Witanowic, Maria i Stanisław Wcisłowie z Tomice oraz Teresa i Marian Wójcikowie z Radoczy.

  Dla wszystkich uczestników Jubileuszowej Gali Diamentowych i Złotych Godów panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Radoczy przygotowały gorący poczęstunek, a w części artystycznej zaprezentowali się: Orkiestra Dęta z Zygodowic oraz Zespół Śpiewaczy „Radoczanki”.Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane