Konkurs na tort z okazji urodzin św. Jana Pawła II

9 lutego 2020 16:24:23

  Tylko do 18 lutego br. można zgłaszać projekty tortu urodzinowego z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Organizatorem konkursu jest wadowicki magistrat, prace mogą zgłaszać cukiernie, ciastkarnie i piekarnie.

  

Konkurs na tort z okazji urodzin św. Jana Pawła II

  W ramach obchodów 100. Rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II Urząd Miejski w Wadowicach ogłosił Konkurs Cukierniczy „Tort na stulecie urodzin św. Jana Pawła II”.

  Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie według własnego pomysłu projektu tortu urodzinowego z okazji 100.rocznicy urodzin Jana Pawła II. Praca może być wykonana dowolną techniką (na przykład: cyfrowy projekt graficzny, rysunek na papierze, makieta 3D, projektowany wypiek w miniaturze), musi zawierać opis z podaniem orientacyjnych wymiarów oraz ilości porcji gotowego wypieku, jego smak oraz zastosowane dodatki / techniki wykonania.

   

  Konkurs adresowany jest do cukierni, ciastkarni oraz piekarni. Przyjmowanie prac konkursowych potrwa do 18 lutego 2020 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się 20 lutego 2020 r.

  Zwycięzca zostanie ogłoszony na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Wadowicach: www.wadowice.pl oraz na fanpage'u  portalu Facebook („Wadowice – tu wszystko się zaczęło”).

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane